Futbol amerykański nie przyjmie się na Orionie

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, amerykańska agencja kosmiczna NASA przedstawiła Kongresowi sprawozdanie za rok 2017. Końcowy wniosek obszernego dokumentu nie pozostawia wątpliwości. Podobnie jak na zbadanych dotąd planetach Układu Słonecznego, futbol amerykański nie przyjmie się również na Orionie.

Orion.

Do swojego raportu specjaliści z NASA dołączyli wniosek dotyczący przyznania im przez Kongres dodatkowych 300 miliardów dolarów na przystosowanie zamarzniętych jezior pod powierzchnią Marsa do potrzeb rozgrywek zawodowej ligi hokejowej.

„To jest jakieś kosmiczne nieporozumienie", nie kryjąc zdziwienia, stwierdził kongresman Gary Nolan. „Przez ostatnie lata rozmawialiśmy z agencją wyłącznie o futbolu. Nie wiem, skąd im się nagle wziął ten hokej. Ta gra jest oczywiście OK i może warto sprawę rozważyć, ale nie rozumiem, dlaczego tylko my mamy płacić za te marsjańskie lodowiska. W NHL grają przecież także kanadyjskie kluby", mówił Nolan.

Kongresman dodał, że gotów byłby dać dwa razy więcej, byleby wypromować amerykański futbol. "To jest w końcu nasz sport, do cholery".

 
 
 
   

Wyrok śmierci zagraża egzystencji skazańca
 
 
Pijak odmówił stoczenia się do rowu
 
Futbol amerykański nie przyjmie się
na Orionie
 
Biały związek dwóch facetów hetero zawiązany w celu uzyskania ulgi mieszkaniowej dla małżeństw homoseksualnych
Grupa lunatyków zastana w sejmie na nocnych obradach
W bazie lotniczej Edwards w Kaliforni wylądowała grupa pijanych kloszardów
W Internecie bez wysiłku można znaleźć instrukcję zrobienia czapki z papieru

 

 

 
redakcja kontakt © Copyright Nowy Pompon. All rights reserved.