Już niedługo do sprzedaży trafi przyślunider
w wersji mobilnej
 
 

W wypełnionej po brzegi publicznością łódzkiej Atlas Arenie zaprezentowano nowy model urządzenia, które dwa lata temu podbiło rynki całej Europy.

Przyślunider 2.0 został stworzony przez ten sam zespół konstruktorów, który opracował jego poprzednią, stacjonarną wersję. Zmiany widać gołym okiem – do tej pory, by móc cieszyć się urządzeniem, trzeba było mieć duży pokój, teraz wystarczy średniej wielkości plecak z mocnym stelażem i można z przyśluniderem ruszać w miasto.

„On jest nie tylko mniejszy i ładniejszy. Jest po prostu lepszy”, dr Łukasz Nowaczak, szef zespołu konstruktorów, zachwalał nowy produkt na konferencji prasowej. „Uwzględniliśmy sugestie użytkowników i wyposażyliśmy przyślunider w teleskopową prowadnicę i elektroniczny oćmięch korekcyjny”.

Wersja mobilna dostępna będzie w trzech kolorach. Za niewielką dopłatą można też nabyć to urządzenie z dodatkową funkcją uruchamianą specjalnym przyciskiem wyposażonym w sensor wzmacniający zamontowany w dolnej części pokrywy z nosidłem i fluczerką typu kłyź. Ze względu na hasło planowanej kampanii reklamowej – Przyślunider — weź go na spacer z psem – każdy nabywca przyślunidera dostanie w prezencie smycz śrętomiętną z zagwózdkiem.

 

 

 
 
   


Już niedługo do sprzedaży trafi przyślunider w wersji mobilnej
 
 
Mistrz olimpijski stracił prawo do komercyjnych dochodów po zdobyciu złotego medalu

 

 

 
redakcja kontakt © Copyright Nowy Pompon. All rights reserved.