Sprzedaż koszulek i bluz
Przejdź do sklepu


Rzut kotem. Strój wyrażający protest przeciw decyzjom niezgodnym
z duchem olimpizmu.
WiFi. Zasięg WiFi w zależności od rozmiaru. Zakres od 2,5 m do 0,15 m. 50% Polaków. Chodzi tu o co drugiego Polaka.
 
 
 
     
Wieża w Pizie. Pamiątka z pobytu w Toskanii. Koszulka wciskana turystom osobiście przez burmistrza miasta. Autostrada Kraków-Katowice. Inwestorzy postanowili zarobić na nieustannych remontach drogi i udostępnili ten odcinek kierowcom rajdu Paryż-Dakar. Uzyskane środki chcą przeznaczyć na dalsze remonty, oraz zbudowanie większej ilości bramek, mogących posłużyć do zorganizowania slalomu giganta alpejskiego pucharu świata. To z kolei zdynamizuje budowę następnych bramek do pobierania opłat przy kolejnych remontowanych odcinkach. Che Guevara. Nowa wersja ulubionej koszulki zachodnich intelektualistów oraz Gerharda Schrödera. Dyskretny upominek w okolicach siedziby Komisji Europejskiej.
 
 
 
     
Góra lodowa. Koszulka ciesząca się najmniejszym powodzeniem w sklepiku tranatlynckego promu. Czysta koszulka. T-shirt prewencyjny na czas rautu. Dług publiczny. Oficjalne stanowisko Ministerstwa Finansów.
 
 
 
     
Kursy walut. Kursy walut. Che Guevara 2. Nowa wersja ulubionej koszulki zachodnich intelektualistów oraz Gerharda Schrödera. Dyskretny upominek w okolicach siedziby Komisji Europejskiej. Przetnij. Symbol nożyczek i przerywana linia, wskazująca gdzie dokonać rozcięcia.
 
 
 
     
Trójkąt bermudzki. Najnowszy pomysł marketingowy linii lotniczych, reklamujący przeloty nad Atlantykiem. Przygody Janosika. Pełna transcendentnej zadumy seria przygód szlachetnego harnasia. Nowy Pompon. Ostateczna wersja wiadomości.
 
 
 
     
50% Polaków 2. Chodzi tu o co drugiego Polaka. Sport i kursy walut. Sport i kursy walut. UFO. Podobne napisy, choć o nieco odmiennej treści, pojawiły się w innych częściach świata. Nad wschodnią Bawarią był widoczny napis Donnerwetter.
 
 
 
     
Woody Allen. Słowa wypowiedziane przez znanego cadyka z Chełma, do niedawna przypisywane nowojorskiemu piekarzowi z 37 ulicy o nazwisku Pete Smith (poprzednio Woody Allen – podobnie jak Woody Allen), którego co sobotę widuje się w loży Al Hirschfeld Theatre z koszem czerstwego chleba i wędką albo nad brzegiem Hudson bez szalika. Na sprzedaż. Zakończenie prywatyzacji w Polsce. Końcowa oferta. Woody Allen 2. Słowa wypowiedziane przez znanego cadyka z Chełma, do niedawna przypisywane nowojorskiemu piekarzowi z 37 ulicy o nazwisku Pete Smith (poprzednio Woody Allen – podobnie jak Woody Allen), którego co sobotę widuje się w loży Al Hirschfeld Theatre z koszem czerstwego chleba i wędką albo nad brzegiem Hudson bez szalika.
 
 
 
     
Sprzedam za 159 zł. Do sprzedaży w dowolnej chwili. I don’t like T-shirts. Inskrypcja pozwalająca wyrazić siebie w pełnym mężnej ekspresji wyznaniu. The Adventures Of Robin Hood. Sowizdrzalska wersja przygłupich perypetii mało rozgarniętego banity, obwiesia i sprośnego aktywisty spod lasu Sherwood.
 
 
 
     
For sale. Koniec prywatyzacji w Polsce. Cena okazyjna. Zebra. Gatunek zebry z nazwą wypisaną na zadzie. WiFi 2. Zasięg WiFi w zależności od rozmiaru. Zakres od 2,5 m do 0,15 m.
 
 
 
     
Rzut kotem 2. Strój wyrażający protest przeciw decyzjom niezgodnym
z duchem olimpizmu.
Znikł trójkąt bermudzki 2. Najnowszy pomysł marketingowy linii lotniczych, reklamujący przeloty nad Atlantykiem. Iceberg. Kopia oryginalnej koszulki z nowojorskiego muzem „Titanica i Góry Lodowej”.
 
 
 
     
Inscription in english. Napis po angielsku. Pomnik Mickiewicza. Albo mim. Strzałka na Wieży Mariackiej. Po renowacji.
 
 
 
     

 

 
UWAGA!

Można glosować jednocześnie na różne projekty.

Wyniki sond tylko do wiadomości redakcji.

Zachęcamy do pisania uwag i propozycji.

T-SHIRTY
Z KOLEKCJI ZIMOWEJ
GALERII NOWEGO POMPONA.

Wszystkie wykonane ręcznie przez wysoko wykwalifikowane automaty.

Wielokrotnie sprawdzone pod kątem ich przydatności do noszenia oraz pod kątem ich nieprzydatności.

 

 

 

   
  Koszulki   Bluzy  
 
 

 

Redakcja

Kontakt

 


New Pompom – Definitive News Version

 

 

 

 
© Copyright Nowy Pompon. All rights reserved.